Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE Compania ENJOY JOBS RECRUITMENT selecteaza muncitori pentru depozite din Marea Britanie. Orasele sunt situate in centrul tarii iar inceperile sunt imediate in urma sustinerii interviului cu angajatorul. Salariul este de 6.70-9.20 lire pe ora si va creste in functie de productivitate si orele suplimentare. Cuplurile sunt binevenite! Plecarile sunt rapide! Cazarea contra cost 60 lire/saptamana(cu utilitatile incluse) in camere single, cel mult doua persoane. La sosire trebuie sa aveti : £ 120 (chiria pentru primele 2 saptamani) + £ 100 garantie (se recupereaza cu un preaviz de 30 de zile inainte de plecare) + £ 180 taxa agentiei imobiliare Total: £ 400 Limba engleza scris/ citit/ vorbit se cere la nivel mediu-conversational Nu percepem comision pentru serviciile oferite!

Cerinte

RESPONSABILITATI: - Depozitarea marfii; - Verificarea bunurilor si produselor din stoc; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Semnarea actelor de livrare; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Intretinerea curateniei in depozit; --Oferirea sprijinului celorlalti angajati aflati in depozit. Va asteptam CV-urile cu toata experienta detinuta pana in prezent si o poza tip portret pe adresa companiei, alternativ ne puteti contacta prin formularul de contact de pe site. Va dorim mult succes in cariera! Echipa Enjoy Jobs Enjoy Jobs-Enjoy Life

50 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja