Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati pentru a lucra in cadrul unei companii din Olanda! Locurile de munca se vor desfasura in depozite . Candidatii vor avea activitate de : sortare / amblalare/etichetare si aranjare pe rafturi a marfii din depozit. Angajatorul ofera cazarea si transportul de la cazare la locul de munca si retur gratuit. Program de lucru : Se lucreaza 8-9 ore / zi , 6 zile /saptamana, 1 zi va fi libera pentru odihna. Salarizare : 6 euro / ora net . Salariul se plateste saptamanala in cont bancar. Se incheie contract de munca pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire . Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe adresa de email a firmei noastre : , sau pot veni cu un Cv la sediul firmei : Str.Pacii,Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 , Tulcea.

Cerinte

Cunostintele limbii engleze sunt necesare. Permis cat B constituie avantaj , Experienta pe stivuitoare constituie avantaj. Varsta : 20-45 ani! Stare buna de sanatate / fara antecedente penale.

5 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja