Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza personal necalificat pentru depozitele din Marea Britanie. NU SE SOLICITA LIMBA ENGLEZA! Salariul este de 7.2-9.5 lire pe ora. Salariul creste in functie de productivitate si orele suplimentare.Se lucreaza in 3 schimburi de 8 ore. Plecarile sunt rapide! Cazarea contra cost : £ 60 / saptamana cu utilitati incluse La sosire trebuie sa aveti : £ 140 garantie(se recupereaza cu un preaviz de 45 de zile inainte de placeare) + £ 70(chiria pe prima saptamana) + £ 100 taxa agentiei imobiliare Total: £ 310 PENTRU ACEASTA OFERTA SE PERCEPE UN COMISION DUPA ACCEPTARE SI SEMNAREA CONTRACTULUI DE MUNCA!

Cerinte

RESPONSABILITATI: - Depozitarea marfii; - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Semnarea actelor de livrare; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor; - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii; - Intretinerea curateniei in depozit; - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;

10 pozitii disponibile 89 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai