Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Recrutam muncitori pentru lucru in depozite din Marea Britanie. Vor desfasura urmatoarele activitati: sortare, ambalare, etichetare produse diverse. In anumite situatii vor efectua incasari vor tine gestiunea produselor(intrari si iesiri),se vor ingriji de corectitudinea receptiei si livrarilor. Angajatorul asigura contract pe durata minima de 5 luni in urmatoarele conditii: cazare asigurata contra cost- in prima luna angajatii vor trebui sa achite costul cazarii si al intocmirii documenteleor de lucru( cca180 GBP , platibili in momentul in care ajung la locul de munca).Pentru restul perioadei de lucru, costul cazarii se va retine din salariu(60 GBP/saptamana). Lucratorii vor fi retribuiti cu un tarif de 6,50 GBP/ora pentru munca pe timp de zi si cu un tarif de 7 GBP /ora pentru munca in ture de noapte. Primul salariu se va incasa dupa doua saptamani de lucru, urmand ca celelalte plati ale salariului sa se faca saptamanal.Transportul de la cazare la locul de munca se asigura tot contra cost-5 GBP/zi. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei nostre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie corp intreg de data recenta.Plecarile sunt garantate!

Cerinte

Cerinte obligatorii: _ persoane apte de munca, avand varsta cuprinsa intre 25 si 45 ani - cunostinte de limba engleza nivel conversational prezinta avantaj - seriozitate si lipsa antecedente penale, - stare de sanatate foarte buna - disponibilitate pentru lucru in ture de noapte - dsponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor din oferta primita de la recrutor

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja