Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

JOB4LIFE recruteaza vorbitori de limba engleza (nivel incepator spre mediu: A2) pentru FABRICI PIESE AUTO in Marea Britanie. - se accepta femei/barbati/cupluri cu varste cuprinse intre 18 - 50 ani; OFERTA SALARIALA: variaza intre £ 8,63 /h si £9,75 /h BRUT + posibilitatea orelor suplimentare platite: In timpul saptamanii (luni-vineri) - £9.38/h In weekend: sambata seara £11.25/h; duminica + sarbatorile legale £15.00/h PROGRAM DE LUCRU: Se lucreaza in trei schimburi cu tarife orare diferite: 6am - 2 pm - £ 8,63 /h; 2pm - 10pm - £8,63 £ /h; 10pm - 6am - £9,75 /h;

Cerinte

CERINTE: Cunoasterea limbii engleze - nivel A2; Experienta anterioara in fabrica/asamblare - constituie avantaj; BENEFICII: Contract de munca semnat si declarat in UK - pe termen lung; Posibilitatea de avansare la locul de munca pe baza evaluarilor; Traininguri oferite gratuit; Cazarea - asigurata contra cost sumei de 60-65 £/saptamana; Transportul catre Marea Britanie - asigurat de catre candidat; Transportul intern (Cazare-Loc de munca) - asigurat contra cost sumei de 6£/zi Costuri relocare total: 280 £ = 2 saptamani de cazare + taxa catre agentul imobiliar ce se va ocupa cu gasirea cazarii (suma se va achita in momentul in care ajungeti la cazare in Marea Britanie direct catre agentul imobiliar); LOCATIA: Fradley Park / Lichfield, UK RESPONSABILITATI: Asamblarea pieselor auto, în special a portierelor, dar nu numai; Rapiditate in asamblare; Candidatii NU vor fi nevoiti sa care greutati; NU PERCEPEM COMISION/TAXE DE LA CANDIDATI !!!

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai