Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza personal pentru fabrici de productie in diferite domenii de activitate in Cehia. Se va lucra in schimburi(6-18 si 18-6/2 schimburi de 12 ore/3 schimburi de 8 ore) la asamblari TV, operator masina sau conectare cabluri! Beneficii: - salarizare de la 85 CZK/ora(3,00 euro net/ora); Salariul este intre 540 si 600 euro pe luna in functie de productivitate si orele suplimentare lucrate - cazarea este asigurata gratuit pentru toti candidatii care lucreaza luna intreaga - fara absente (cine are absente va plati costul cazarii din salariu); - transportul este asigurat din Romania pana in Cehia, - plecari saptamanale; -contract de munca pe perioada nedeterminta NU SE PERCEPE COMISION SAU TAXE PENTRU ACEASTA OFERTA DE MUNCA!

Cerinte

-nu se solicita cunostinte de limbi straine -limita de varsta 45 de ani -disponibilitate de a lucra si in schimburi de noaptea -plecari urgente -responsabilitate -seriozitate

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

30 pozitii disponibile 170 persoane au aplicat deja