Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Locatie: UK, Oxfordshire Descrierea locului de munca Selectam persoane de sex masculin, cu varsta maxima 45 de ani, pentru a lucra la o linie de productie (in principiu la banda) pentru asamblarea scaunelor auto. Se ofera training pe o perioada de 4 saptamani - perioada este considerata lucratoare si se plateste conform salarizarii normale. Atributii: - asambleaza componentele din plastic; - imbina anumite parti ale scaunelor; - asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca. Programul de munca Sunt 5 zile lucratoare/saptamana – de luni pana vineri, insa aveti posibilitatea ocazional (atentie: nu obligatia) de a munci ziua de sambata, iar orele sunt platite cu 50% extra. Sunt 8 ore de munca zilnic, insa exista posibilitate de schimburi de noapte (25%) si ore suplimentare daca si candidatul doreste acest lucru. Beneficii Training gratuit si platit pentru munca eficienta. Echipament de lucru gratuit din partea companiei. Posibilitatea de a avea un loc de munca stabil si prosper in UK. Cazarea este asigurata contra-cost: 80£/saptamana (casa = 3/4 persoane). Cazarea este oferita la inceput pe cheltuiala angajatorului, iar banii sunt dedusi din primele salarii. Candidatii primesc asistenta in vederea obtinerii insurance number si deschiderea contului bancar. Candidatii sunt preluati de la punctul de venire in UK, condusi la locul de cazare si ajutati sa se acomodeze cu zona. Salarizare: se garanteaza contractual 40 ore/saptamana cu posibilitate de a munci overtime si chiar 6/7 zile pe saptamana, iar salarizarea incepe de la 8.40 £/ora. Salariile se incaseaza odata pe saptamana in contul bancar. In medie, salariul lunar net al fiecarui muncitor (dupa taxe si impozite) este cuprins intre 1.350£ si 1.500£ (1515 – 1685 euro). Se ofera bonusuri in functie de performanta si vechime.

Cerinte

Experienta anterioara nu se cere (constituie avantaj daca exista); Limba engleza la nivel minim de intelegere si vorbire; Persoana pozitiva, calma si intelegatoare; Fara probleme cu alcoolul, medicale sau antecedente penale.

10 pozitii disponibile 32 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai