Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Rentacred HR- Agency recruteaza candidati( barbati) pentru a lucra la procesare si ambalare produse lactate in fabrici din Marea Britanie in Hatfield. Se va incheia contract de munca pe perioada nedeterminata. Program de lucru : 8-10 ore/zi si 6 zile/saptamana. Salarizare : 6,5 GBP /ora ,se va plati la sfarsitul saptamanii lucrate. Cazarea este asigurata contracost de catre angajator : 60GBP/Saptamana. Candidatii vor trebui sa achite in avans pentru doua saptamani chiria cand ajung la locul de munca.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane cu varsta cuprinsa intre 20 si 40 ani - experienta pe post similar celui pentru care candidatul aplica - cunostinte de limba engleza nivel conversational - stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale - disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor ofertei primite de la recrutor Limbă străină: Engleză: Mediu;

10 pozitii disponibile 76 persoane au aplicat deja