Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Pentru o companie partenera din Irlanda , cautam muncitori pentru prelucrare carne. Interviu direct cu angajatorul irlandez in 21-23 August !!! Cerinte: -experienta anterioara in fabrica de prelucrare carne, in munca cu cutitul -conditie fizica buna pentru munca fizica -limba engleza constituie avantaj, dar nu este neaparat necesara Oferta: -contract de munca legar irlandez - salarizarea: pentru inceput €9.25/ ora, dupa care €11.00 / ora si bonusuri dupa 3 luni in functie de performanta -se asigura cazare contra cost

Cerinte

-experienta anterioara in fabrica de prelucrare carne, in munca cu cutitul -conditie fizica buna pentru munca fizica -limba engleza constituie avantaj, dar nu este neaparat necesar Oferta: -contract de munca legar irlandez - salarizarea: pentru inceput €9.25/ ora, dupa care €11.00 / ora si bonusuri dupa 3 luni in functie de performanta -se asigura cazare contra cost Cei interesati pot aplica direct, incarcand CV-ul.

15 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai