Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Femei, barbati , cupluri, cu varste cuprinse intre 18-50 ani la femei, si 19-35 ani la barbati pentru munci necalificate in fabrici de paine is mozzarela Ambalat, produsele, curatat malaxoarele,munci auxiliare necalificate Salariu incepand cu 600 euro nett Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator Contract 6 luni cu posibilitate de prelungire Program 10-12 /zi 6 zile pe saptamana Limba italiana si experienta nu este necesara dar constituie un avantaj Plecari in 7 zile lucratoare de la depunerea dosarului

Cerinte

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja