Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plecari urgente in Olanda pentru muncitori faiantari cu experienta in domeniu , contract de munca pe perioada nedeterminata . Se lucreaza in echipe de 4-5 muncitori ,unul din muncitori trebuie sa aiba cunostiinta de limba Germana sau Engleza nivelul de conversatie ,deasemeni pentru fiecare echipa se cere a avea o masina personala pentru transportul echipei de la locul de cazare la locul de munca pentru care posesorului de masina i se plateste combustibilul de la locul de cazare si retur cat si plata pe ora(13,87/euro) pentru timpul care il face de la locul de cazare la locul de munca si retur . Se plateste 13,87 euro/ora /brut ,plata se face la fiecare sfarsit de saptamana .. Cazarea asigurata de angajator . Trimiteti cv la adresa de e-mail Taxa consultanta 500 lei in momentul plecarii.

Cerinte

Se plateste 13,87 euro/ora /brut ,plata se face la fiecare sfarsit de saptamana .. Cazarea asigurata de angajator . Trimiteti cv la adresa de e-mail Taxa consultanta 500 lei in momentul plecarii.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja