Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

Acest proiect se adreseaza atat persoanelor cu experienta in acest domeniu cat si celor fara experienta, interesate sa munceasca in acest domeniu pentru a-si dezvolta abilitatile profesionale sau pentru a face cariera. - Barbati, femei, cupluri - 18-45 ani - Limba engleza minim nivel A2 - Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj dar nu este o conditie de acceptare Se ofera: Contract de munca pe perioada de minim 1 an - Salariu: min. 67 DKK brut/ ora echivalentul a 8.99 EUR brut/ora - Cazare pre-identificata & pre-platita de catre angajator - De regula se lucreaza 37 ore/ sapt - Plecarile sunt rapide

Cerinte

- Barbati, femei, cupluri - 18-45 ani - Limba engleza minim nivel A2 Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea poate constitui un avantaj pentru a se adapta mai repede postului - Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj Aplica direct la secretariat/arond/bancadejoburi-vaslui.ro

20 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai