Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam 2 muncitori forestieri pentru plecare in Franta pe 18.04.2016. Candidatii ideali au experienta in domeniu si sunt persoane cu o conditie fizica foarte buna. Beneficii: salarizare bruta de 1800 euro/luna; cazarea oferita Gratuit pe toata durata misiunii; transportul asigurat la inceput si sfarsit de misiune; posibilitate de prelungire a contractului.

Cerinte

Cerinte: experienta in defrisari paduri; toaletarea copacilor de diferite specii; taierea crengilor si ramurilor de diferite marimi cu instrumente de lucru specifice postului; lucrari de defrisare pe maginea strazilor in apropierea stalpilor si liniilor electrice; taiere de arbori, arbusti, brazi inalti care ating firele de inalta tensiune; folosirea in siguranta a instrumentelor specifice precum: drujba, fierastrau, motocoasa etc cunostinte de limba franceza la nivel conversational; permis de conducere categoria B. Numai persoanele selectate vor fi contactate.

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja