Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Angajatori legali prin reprezentantul roman, firma specializata , ofera 8 locuri de munca pentru jobul de muncitori necalificati in Cipru, contract legal de munca. Munca : in ferme de pasari, animale, legume . Conditii : varsta minima 25 ani, maxim 40 ani . Seriozitate la locul de munca. Detinere permis de conducere cat B, sau tractor. Se ofera : salariu de minim 600 E/luna plus cazare plus masa. Contract legal de munca pentru minim un an. Contractul se poate prelungi pana la 4 ani legali de munca. Concediu anual platit, cu transport dus/intors Cipru / Rep Moldova , platit de catre angajator. Conditii de obtinere viza de munca : - pasaport biometric valabil minim 3 ani , - analize medicale de specialitate ( HIV, Hepatita A,B,C, boli venerice, TBC ) , - cazier judiciar. Documente neecsare pentru formarea dosarului in forma primara : - copia pasaport - copie ID ( cartea de identitate ) - o fotografie minim corp intreg - CV detaliat - copia permis de conducere cat B . si/sau, de tractor Anunt valabil numai pentru cetatenii Rep. Moldova. Aplicatiile se pot face pana la data de 15 august 2017

Cerinte

Conditii : varsta minima 25 ani, maxim 40 ani . Seriozitate la locul de munca. Detinere permis de conducere cat B, sau tractor. Se ofera : salariu de minim 700 E/luna plus cazare plus masa. Contract legal de munca pentru minim un an. Contractul se poate prelungi pana la 4 ani legali de munca. Concediu anual platit, cu transport dus/intors Cipru / Rep Moldova , platit de catre angajator. Conditii de obtinere viza de munca : - pasaport biometric valabil minim 3 ani , - analize medicale de specialitate ( HIV, Hepatita A,B,C, boli venerice, TBC ) , - cazier judiciar. Documente neecsare pentru formarea dosarului in forma primara : - copia pasaport - copie ID ( cartea de identitate ) - o fotografie minim corp intreg - CV detaliat - copia permis de conducere cat B . si/sau, de tractor Anunt valabil numai pentru cetatenii Rep. Moldova.

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai