Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

1.Pentru Germania, orasul Rellingen cautam 4 tamplari de acoperis plat si ascutit, sa stie sa puna folie cu arzator si sa execute structuri din lemn. Salariul este: 11,50 euro brut pe oră + 24 de euro net /8 ore muncite. Candidații trebuie să își aducă haine de muncă, să poata vorbi germană sau engleză, să aibă mașină. Data de incepere este de 20.11.2017. Contract pe o perioada de 6 luni. 2.Pentru Olanda, orasul Roosendaal, cautam 8 mecanici auto, care sa faca reparatii la trenuri, sa stie sa schimbe uleiul. Salariul este de 480 euro net / saptamana, la 8 ore muncite pe zi. Candidații trebuie să își aducă haine de muncă, să poata vorbi germană, engleză, sau olandeza (una din 3), să aibă mașină. Data de incepere este de 20.11.2017. Candidatii nu au nevoie de diploma in domeniu, ci doar de experienta. Din partea firmei angajatoare candidatii vor primi cazare si asigurare medicala gratuita! Cei interesati pot trimite un CV pe email, sau pot lasa un mesaj aici. Se ofera: Salar: 2000 Euro Net Se lucreaza 40 de ore/saptamana Posibilitate de a lucra ore suplimentare. Cazare asigurata si platita de client Transport – cu masina personala cel putin o persoana din echipa, sau vor inchiria acolo o masina. Transport Romania- Germania pe cont propriu. Cerinte: Experienta pe o pozitie similara Limba Engleza sau Germana la nivel conversational Echipament de lucru:bocanci si salopete proprii. NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

- persoane cu experienta in domeniu, serioase, muncitoatoare. - limba engleza sau germana la nivel conversational - permis auto categoria B. - sa merga in echipe de cate 2 sau de cate 4.unul din echipa sa cunoasca limba si sa aiba permis auto.

10 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai