Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC DIVAEXIM JOBS SRL recruteaza personal necalificat pentru depozite din Marea Britanie! Nu se cere experienta! Este suficient sa cunosti limba engleza la un nivel mediu! Salariul este incadrat intre 6.5-10 lire pe ora si poate creste in functie de productivitate si orele suplimentare! Plecarile sunt rapide! FARA TAXE SAU COMISIOANE! Cazarea este asigurata contra cost : £ 60 / pe saptamana cu utilitati incluse La sosire trebuie sa aveti : £ 120 (chiria pe primele 2 saptamani) + £ 60 garantie (se recupereaza cu un preaviz de 45 de zile inainte de placeare) + £ 200 taxa agentiei imobiliare Total: £ 380

Cerinte

RESPONSABILITATI: - Depozitarea marfii; - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Semnarea actelor de livrare; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor; - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii; - Intretinerea curateniei in depozit; - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja