Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o mare companie din Slovacia cautam: - operatori la linia de productie - muncitori in depozit - stivuitoristi - magazioner - inginer Beneficii: - salarii nete de 550 – 700 euro/luna - salariile pot ajunge si la 1000 de euro/luna, in functie de seriozitatea si harnicia angajatilor - avans de prezenta 100 Euro - cazarea asigurata (Hotel Nitra) - transport asigurat de la cazare la locul de munca si retur - transport Romania – Slovacia asigurat - posibilitate de avanas saptamanal (la sfarsitul saptamanii) Mod de lucru: 2 schimburi cate 8 ore, pe schimb. Asigurarile sociale si medicale sunt platite de catre angajator. Echipamentul de protectie este asigurat de angajator.

Cerinte

Cerinte: - oameni muncitori, punctuali, seriosi, curati, fara vicii - conditie fizica buna - stare de sanatate buna Limbi straine: nu este obligatoriu, dar slovaca sau engleza, la nivel minim, poate fi un avantaj. Pentru stivuitoristi, este necesar un minim de experienta (atestatul de calificare poate fi un plus). Locul este potrivit pentru barbati, femei, perechi.

30 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja