Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC angajează 2 Muncitori cu experienta in Izolatii interioare si exterioare, pentru unul din clientii sai din Franta, o importanta companie ce activeaza in domeniul constructiilor. Responsabilități: • Realizarea izolatiilor interioare si exterioare; • Taierea panourilor izolante de tip sandwich; • Fixarea clemelor; • Folosirea siliconului pentru a asigura etanseitatea panourilor.

Cerinte

Cerinte: • Experientă minimum 2 ani in domeniu; • Experienta in lucrul cu instrumente specifice domeniului (nacela, lift etc.); • Cunoașterea limbii franceze nivel incepator; • Permis de conducere categoria B – reprezinta un avantaj; • Rezistenta la efort fizic. Beneficii: • Salariu fix; • Cazare si utilitati asigurate; • Masina de serviciu. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV la acest anunt sau sa ne contacteze la numarul de telefon afisat.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai