Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti tanar, energic si cunosti putin limba germana? Avem locul de munca potrivit pentru tine! Angajatori din domeniul parcurilor de distractii din Germania sunt in cautare de candidati cu experienta si cunostinte minime de limba germana. Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-ul, urmand sa fie contactati in vederea sustinerii unui interviu. FARA TAXE SI TARIFE DE MEDIERE ASCUNSE. TARIFUL DE MEDIERE SE PERCEPE DIN PRIMUL SALARIU ! Va asteptam candidatura!

Cerinte

- experienta in acest domeniu de activitate reprezinta un avantaj; - cunostinte de limba germana, minimum la nivel de incepator; - detinerea permisului de conducere reprezinta un avantaj; - amabilitate, flexibilitate si adaptabilitate.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

10 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja