Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dream House Solution reuneşte o echipă de consultanţi cu o vastă experienţă în domeniul construcţiei clădirilor, specialişti care pot concretiza proiecte diverse întrunind cele mai înalte standarde. Posturile pentru care se fac angajari : Muncitor necalificat Muncitor calificat – dulgher etc. Pe lângă un salariu competitiv, peste media pieţei, compania noastră oferă garanţii financiare pe termen lung, posibilitate de dezvoltare într-un cadru dinamic, tânăr, deschis la inovaţii, libertatea în dezvoltarea individuală şi posibilitatea ca după o perioadă de probă colaborarea să fie extinsă si la proiectele din Belgia în care Dream House este implicată. Dream House nu este firma de recrutare si ofera garantii certe angajatilor sai

Cerinte

- experienta de munca in constructii, comportament adecvat integrarii intr-o echipa profesionista Asamblarea structuri din lemn - Efectueaza constructii din lemn, cofraje pentru turnarea betonului respecta in exercitarea atributiilor sale normele de protectia muncii, PSI si a prescriptiilor tehnice ale ISCIR -verifica instrumentele inainte de inceperea sudurii si semnalizeaza imediat orice defect aparut

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja