Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie importanta cu punct de lucru in Olanda si Germania a fost fondata in 1995, avand ca domeniu de activitate lucrari de infrastructura, demolari, transport, colectare deseuri si reciclare cauta muncitori necalificati pentru Olanda si Germania. Perioada : Minim 26 saptamani (posibilitate prelungire) Beneficii : 3 zile libere/saptamana pauza de masa o ora/zi Salariu : 1500 euro net/luna Schema de lucru : 4 zile / saptamana Numarul de ore lucratoare/saptamana: 44 Cazare : asigurata

Cerinte

utilizarea manuala a echipamentelor si uneltelor excavarea si tasarea manuala a terenului experienta in domeniul constructiilor cunoasterea limbii engleze la nivel conversational/mediu cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj rezistena la efort fizic cunoasterea utilizarii echipamentelor si a uneltelor de lucru (cric, slefuitor, compactor, tasator) detinerea permisului de conducere categoria B Experienta : Minim 3-5 ani Pregatire : Liceu / Scoala profesionala Alte cerinte : Seriozitate Rezistenta la efort fizic Punctualitate Responsabilitate

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja