Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plecari urgente in Germania ,cu contract de munca pe perioada nedeterminata ce se incheie in Germania pentru muncitori necalificati pentru ajutor in productie la banda ,incarcat si descarcat camioane ,ambalaj cu,cunostiinte de limba Germana sau Engleza nivelul de conversatie -a intelege Se plateste 8,50 euro/ora /brut/lucrata ,se lucreaza 8/ore/zi/5 zile/lucratoare,.Se mai acorda o diurna zilnica de 21- 35 euro in functie de activitate (locul muncii). Cazarea si transportul de la locul de cazare la locul munca si retur asigurata de angajator si se retine din diurna . Transportul Romania-Germania revine in sarcina muncitorului. Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail : Taxa consultanta 500 lei in momentul plecarii.

Cerinte

Cazarea si transportul de la locul de cazare la locul munca si retur asigurata de angajator si se retine din diurna . Transportul Romania-Germania revine in sarcina muncitorului. Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail : Taxa consultanta 500 lei in momentul plecarii.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja