Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca nu ai o meserie la baza, dar ai disponibilitate la munca fizica, esti persoana potrivita pentru clientul nostru. Cautam Urgent 2 Muncitori necalificati pentru o fabrica din Jilava- Ilfov. Domeniul de activitate este confectionarea obiectelor de desing interior. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: ambalarea produselor de design interior pentru transport; asezarea marfii in depozite pe categorii; incarcarea acestora in camioane; efectuarea livrarii catre clienti; descarcarea produselor la clienti; cand este necesar se lucreaza si in fabrica la diferite operatiuni. Beneficii Salarizarea variaza intre 1600 si 1900 lei brut, in functie de competente. Programul de lucru este de la 9 la 18, cu o ora pauza de masa. Dupa primele 6 luni exista posibilitatea de prelungire a contractului.

Cerinte

Nu este necesara experienta intr-un anumit domeniu. Avem nevoie de oameni harnici, responsabili si descurcareti. Permisul de conducere categoria B este obligatoriu pentru unul din cei 2 candidati.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja