Acest anunt a expirat la data: 02.04.2015

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza muncitori necalificati pentru a lucra in cadrul unui circ din Marea Britanie. Responsabilitati : candidatii vor ajuta la montare-demontare in momentul deplasarii circului in alta locatie iar in perioada stationarii circului vor efectua diverite activitati cerute de angajator. Salarizare : 750 Euro/luna . Se ofera cazarea si masa gratuite(cazarea se va efectua in rulotele circului) Program de lucru : se vor lucra : 8-9 ore /zi , 1 zi va fi libera/saptamana.

Cerinte

Rentacred HR Agency recruteaza muncitori necalificati pentru a lucra in cadrul unui circ din Marea Britanie. Responsabilitati : candidatii vor ajuta la montare-demontare in momentul deplasarii circului in alta locatie iar in perioada stationarii circului vor efectua diverite activitati cerute de angajator. Salarizare : 750 Euro/luna . Se ofera cazarea si masa gratuite(cazarea se va efectua in rulotele circului) Program de lucru : se vor lucra : 8-9 ore /zi , 1 zi va fi libera/saptamana.

4 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja

Joburi similare