Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de muncitori necalificati in cadrul unor parcuri de distractii. Locatia locurilor de munca este Marea Britanie. Candidatii vor avea activitati precum: montare /demontare echipamente folosite in cadul parcului de distractii ,curatenie ,supraveghere. Programul de lucru : 10-12 ore /zi . 1/2 zile libere pe saptamana. Salariul se vireaza la fiecare sfarsit de saptamana lucrata si este de 220 lire /saptamana.Salariul lunar va fi intre 880 si 1100 de lire. Angajatorul asigura cazare si masa gratuit. Cazarea va fi asigurata in rulote conditionate -avand : apa curenta , electricitate , spatiu pentru dormit ,baie +spatiu destinat pentru prepararea hranei. Se incheie contract pe perioada de sezon si anume : Ianuarie /Februarie 2016-Noiembrie 2016 Cunoasterea limbii engleze nu este necesara ,insa constituie avantaj. Permis categoria B . Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv , sau pot depune Cv-ul la sediul societatii :Strada Pacii ,numarul 3,bloc S2,scara B,apartament 3 .Tulcea

Cerinte

Cunostintele limbii engleze nivel conversational , Permis de conducere categoria B, Stare buna de sanatate, Fara antecedente penale, Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutori,

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja