Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza muncitori necalificati care sa lucreze alaturi de medicul veterinar in inspectia carnii. NU PERCEPEM COMISION! NU SE CERE NICI O CALIFICARE! Oferta: -O sa lucrati in abator. -Salarizare: 8,37 Lire/ora +plata pentru orele suplimentare -Se lucreaza 5 zile pe saptamana, minim 40 de ore/saptamana -Se ofera training gratuit de pregatire. Pe perioada trainingului cazarea este asigurata gratuit de catre angajator - Pentru primele 4 saptamani primiti 50 de lire/saptamana bani de mancare, (bani care NU se deduc din salariudar) -Pe perioada de training nu veti primi salariu -Dupa ce terminati perioada de training angajatorul va ofera 300 de lire pentru plata primei chirii in avans (bani care NU se deduc din salariu) -Persoana care ofera sprijin medicului veterinar va lucra in abator la banda intre 8 si 12 ore pe zi . - Dupa o perioada se poate avansa in functie si puteti deveni inspector carne in abator (ca sa puteti obtine aceasta functie trebuie sa stapaniti bine limba Engleza si sa absolviti un alt curs de pregatire)

Cerinte

Cerintele obligatorii pentru aceasta pozitie sunt urmatoarele: -Sa cunoasteti limba Engleza la nivel conversational -Persoana muncitoare -Cerem si oferim seriozitate

10 pozitii disponibile 68 persoane au aplicat deja