Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati ( barbati si femei) pentru a lucra in cadrul unei brutarii din Germania. Candidatii vor lucra in cadrul productiei de paine , baghete si alte produse de panificatie si vor avea activitati de ambalare , etichetare. Experienta anterioara pe un post similar nu este necesara insa prezinta avantaj. Se incheie contract de munca pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire. Angajatorul ofera cazarea pe parcusul contractului. Costul cazarii este intre 220 si 250 euro /luna care se vor achita din salariu. Program de lucru si salarizare : Se ofera 8,50 euro / ora brut , se lucreaza 8, 9 ore / zi , 6 zile pe saptamana. Se lucreaza in 4 schimburi. Limba germana - nivel conversational. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre , sau puteti veni la sediu cu un Cv : Str.Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3, Tulcea .

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 20 si 45 de ani ; Limba germana la nivel conversational ; Stare buna de sanatate ; Fara antecedente penale; acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor.

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja