Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru angajator german muncitori necalificati pentru urmatoarele activitati: 1. Linie productie delicatese si salate 2. Sortare ambalare fructe si legume 3. Spalatorie vase Cautam personal serios si dornic de un loc de munca pentru termen indelungat. Plecari organizate 8-10 muncitori, cupluri si femei. Fiecare echipa trebuie sa dispuna de 1-3 persoane cunoscatore bune si vorbitore de germana. Locurile de munca sunt in Bundesland Hessen. Program de munca 8-10 ore/zi, 6zile/saptamana Salariul 8.50€/ora but Cazare si transport spre locul de munca 300€/luna Locuri de munca disponibile din 01.06.2015

Cerinte

Pentru a candida la acest job : Adeverinta medicala - tradusa in germana Cazier judiciar- tradus in germana 2 poze tip pasaport. Inscrieri cu mentiunea Jobului dorit si informatii suplimentare la adresa: info(at)avrpersonal(punct)de

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja