Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de muncitori necalificati in cadrul unor parcuri de distractii. Locatia locurilor de munca este : Dublin ,Irlanda. Candidatii vor avea activitati precum: montare /demontare echipamente folosite in cadul parcului de distractii ,curatenie ,supraveghere. Programul de lucru : 10-12 ore /zi . 1/2 zile libere pe saptamana. Salariul se vireaza la fiecare sfarsit de saptamana lucrata si este intre 200 si 300 euro /saptamana.Salariul lunar va fi intre 800 si 1200 de euro. Angajatorul asigura cazare si masa gratuit. Cazarea va fi asigurata in rulote conditionate -avand : apa curenta , electricitate , spatiu pentru dormit ,baie +spatiu destinat pentru prepararea hranei. Se incheie contract pe perioada de sezon si anume : Ianuarie /Februarie 2017-Noiembrie 2017 Cunoasterea limbii engleze nu este necesara ,insa constituie avantaj. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv la una din adresele de email ale societatii. Aplicatia conta in Cv in limba romana/engleza insotit de poza.

Cerinte

Limba engleza constituie avantaj; Stare de sanatate buna; Fara antecedente penale; Varsta cuprinsa intre : 20 si 50 de ani; Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor;

10 pozitii disponibile 39 persoane au aplicat deja