Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cautam persoane care sa lucreze in Olanda. Oferta include in principal activitate care implica ambalarea sau sortarea produselor pe linia de productie in industria alimentara. De preferat cunoasterea unei limbi straine ( engleza)la nivel conversational . De preferinta ( dar nu obligatoriu ) virsta intre 18-21 ani . Puteti incepe lucrul imediat sau intr-o data stabilita de comun acord TPM ofera contra cost : - cazare - asigurare medicala - transport pe teritoriul Olandei - coordonator roman -posibilitatea contractului pe perioada nedeterminata -munca legala in conformitate cu Acordul Colectiv de munca olandez(denumit CAO) -plata pe card la sfarsitul fiecarei saptamani Salariul BRUT este de € 1585 / Luna . Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul cu titlul MUNCA IN PRODUCTIE la adresa: noghina @ tpm.works (Certificat 2318/1b). In josul CV-ului va rugam sa introduceti acordul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal:Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele cu caracter personal in vederea procesului de recrutare, in conformitate cu Legea din 29 august 1997 privind protectia datelor cu caracter personal(Dz. U. Nr 133, poz. 883). Dupa acordul in prealabil, CONDITIA NECESARA este de a ajunge la biroul din Helmond pentru semnarea documentelor relevante (Certificatul nr 2318/1b) Ne rezervam dreptul de a ne contacta cu personele selectate.

Cerinte

- limba engleza NIVEL CONVERSATIONAL - permis categoria B - nu obligatoriu , dar este prioritar - spirit de echipa - social - disponibil pentru relocare in Olanda - posibilitatea de prezentare a CAZIERULUI

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai