Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de muncitori necalificati in cadrul unui circ. Locatia locurilor de munca este : Varsovia,Polonia Candidatii vor avea activitati precum: montare /demontare a cupolie circului in momentul mutarii circului in alta locatie pentru a-si sustine spectacolele. Programul de lucru : 10-12 ore /zi . 1/2 zile libere pe saptamana. Salariul se vireaza la fiecare sfarsit de luna .Salariul lunar va fi de 750 euro. Angajatorul asigura cazare si masa gratuit.(sunt asigurate trei mese pe zi). Cazarea va fi asigurata in rulote conditionate -avand : apa curenta , electricitate , spatiu pentru dormit ,baie . Se incheie contract pe perioada de sezon si anume :Februarie 2016-Noiembrie 2016 Cunoasterea limbii engleze nu este necesara ,insa constituie avantaj. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv la una din adresele de e-mail ale societatii. Aplicatia consta in Cv in limba romana sau engleza si poza.

Cerinte

-limba engleza constituie avantaj -varsta cuprinsa intre:20 si 55 ani -stare de sanatate buna -fara antecedente penale -acceptarea conditiilor prezentate de catre recrutor

6 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja