Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment angajeaza pentru Norvegia muncitori necalificati cu permis de conducere cagetoria CE. Se accepta si cupluri! Job-ul presupune: - deplasare cu camioane mici si mari dintr-o locatie in alta; - amenajare carusel, reparatii mici, etc; - ajutor si supraveghere; Masa si cazarea sunt asigurate gratuit in rulote cu absolut toate utilitatile. Beneficiati de dus, apa calda, masina de spalat etc. Este angajat bucatar propriu tot timpul anului. Durata job-ului este de 7 luni. Recrutari urgente! Salarizarea este de 1100 euro net. Se accepta barbati cu varsta cuprinsa intre 20 si 58 ani. Optiunonal: Se accepta si 2 cupluri (sotul sofer, sotia se va ocupa de cutatenie, decoratii etc) Atasati CV-ul in limba engleza pe email-ul aferent acestui anunt! Recrutarile si interviurile se fac urgent, in functie de experienta, cunostinte limba engleza si agilitate. Nu se percepe nici un fel de comision pentru acest job!

Cerinte

Permis conducere CE Limba engleza la nivel conversational Cost transport pana la destinatie! Nu se percepe nici un fel de comision pentru acest job!

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja