Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta muncitori interesati sa lucreze in depozitele din Anglia. Munca va consta in : - selectarea si ambalarea produselor pentru expediere, scanarea produselor - sortarea, etichetarea produselor conform normelor companiei - incarcarea, descarcare a marfii - mutarea, gestionarea marfii in depozit Salarizarea: Salarizarea incepe de la 6.7-8 lire pe ora pana la 10-14 lire pe ora in functie de numarul de ore suplimentare, depozitul in care o sa lucrati, daca se lucreaza in weekend sau nu. NU PERCEPEM COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA !! Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de un broker imobiliar din Marea Britanie contra cost. In momentul in care veti ajunge acolo va trebui sa platiti: 165 de lire taxa agentiei imibiliare, chiria va fi intre 60- 75 de lire pe saptamana cu utilitati incluse. Se vor plati in avanas 2 saptamani avans la sosirea in Anglia.

Cerinte

Limba engleza la nivel conversational, scris, citit. - Persoane obisnuite cu munca si apte de munca - Se solicita candidatilor seriozitate, rabdare, rezistenta la stres si capacitate de a se adapta intr-un mediu rapid, mereu in miscare - Disponibilitate de a lucra pe timp de noapte

30 pozitii disponibile 131 persoane au aplicat deja