Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta muncitori interesati sa lucreze in depozie de haine din Anglia. Munca va consta in : - selectarea si ambalarea produselor pentru expediere - verificarea calitatii produselor - sortarea, etichetarea produselor conform normelor companiei - incarcarea, descarcare a marfii - mutarea, gestionarea marfii in depozit Salarizarea: Veti fi platit cu 6.7 lire/ ora iar turele de noapte si weekend-urile vor fi platite suplimentar. Dupa 12 saptamani salarizarea va creste 8 lire/ora. NU PERCEPEM COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA !! Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de un broker imobiliar din Marea Britanie contra cost. In momentul in care veti ajunge acolo va trebui sa platiti: 70 de lire taxa agentiei imibiliare, 120 de lire chiria in avans pe 2 saptamani, 60 de lire depozit pe care o veti primi inapoi in momentul plecarii de la cazare. Este asigurat transportul de la cazare la locul de munca si de la munca la cazare pentru 6 lire pe zi.

Cerinte

-Limba engleza la nivel conversational, scris, citit, - Carnet de sofer categoria B - Se solicita candidatilor seriozitate, rabdare, rezistenta la stres si capacitate de a se adapta intr-un mediu rapid, mereu in miscare - Disponibilitate de a lucra pe timp de noapte

25 pozitii disponibile 86 persoane au aplicat deja