Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam muncitori necalificati in constructii pentru a face curatenie pe santier, in cadrul unor proiecte de infrastructura din Olanda, pentru o importanta firma olandeza de constructii. Se construiesc centre comerciale, poduri, viaducte, garaje, precum si alte constructii. Candidatii trebuie sa duca cu ei: echipament de protectie, salopeta si bocanci Se lucreaza in ture de zi; nu se fac ture de noapte. Posibilitatea de a lucra ore suplimentare pana la 4 ore /zi Duminica este liber Sambata se poate lucra optional pana la 12 ore Perioada contract: 10 - 15 saptamani cu posibilitate de prelungire Locatie: Eemshaven, Olanda. Oferta: - salariul lunar net incepe de la 1325 Euro, la care se adauga orele suplimentare; - se asigura cazare si transport gratuit la locul de munca. - orele suplimentare se platesc cu 110 – 200%. Candidatii pot sa ajunga si la un salariu de peste 2000 euro net /luna.

Cerinte

- sa fi lucrat anterior pe o pozitie similara pe un santier de constructii; - fara probleme de sanatate; - fara antecedente penale; - candidatii trebuie sa detina VCA si CSCS - daca nu au clientul ofera sprijin in obtinerea certificatului; - costul pentru VCA se deduce din salariu, treptat.

5 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja