Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca SRL recruteaza agenti de demolare pentru diverse proiecte in Olanda. Descriere: Va trebui sa efectuați sarcini care implică muncă fizică pe șantierele de construcții. Se pot folosi scule manuale și scule electrice de toate tipurile: ciocane de aer, amortizoare de pământ, mixere de ciment, dispozitive mici de ridicare mecanică, echipamente de măsurare și o varietate de alte echipamente și instrumente. Principalele responsabilități includ: -Planificarea demolarilor -Asigurarea ca regulile de siguranta sunt respectate -Indepartarea resturilor -Munca cu echipamentelor grele - Salvarea materialului pentru reutilizare. Clientul nostru ofera: -Mediu de lucru prietenos -Remunerație competitivă: € 10 / h salariu de bază (înainte de impozitare) cu posibilitatea de a face si ore suplimentare și de a câștiga bonusuri; - Cazarea asigurata gratuit - Transport la locul de muncă; - Contractul de muncă din cadrul Olandei în baza Codului muncii din Olanda; - Organizarea cursurilor VCA dacă este necesar (se va aplica o taxă de 200 de euro); - Cooperare pe termen lung.

Cerinte

- Calificarea nu este necesară - Cunoașterea limbii engleze la nivel de incepator - Experiența în utilizarea instrumentelor electrice sau manuale (ex: ferăstraie) - Motivația de a lucra

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai