Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB4LIFE recruteaza OPERATORI DEPOZITE in Marea Britanie. Locatii: Warwickshire, Staffordshire Depozite: TNT Warehouse, OCADO Warehouse, Sainsbury’s Warehouse, Euro Car Parts Warehouse Oferta salariala: 6.50 - 9.50 GBP/h Contract de munca Cazare asigurata contracost de catre angajator: 60 GBP/saptamana Ore lucrate pe saptamana: 40h + ore suplimentare Costuri relocare/cazare: 120 GBP doua saptamani platite in avans +100GBP depozit + 180GBP taxa de administrare pentru gasirea cazarii inainte de venirea candidatilor = 400GBP Salariul va fi platit saptamanal. Transportul catre Marea Britanie - asigurat de catre candidati Transport de la cazare catre locul de munca - asigurat contra cost (6GBP/zi)

Cerinte

CERINTE: CV in limba romana Niv Engleza - A2 Responsabilitati: sortare colete încărcare remorci descărcare remorci descarcare bunuri în depozit despachetare bunuri stivuire bunuri eliminarea deșeurilor ambalare produse alimentare și alte produse stocare si sortare produse

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja