Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

JOB4LIFE recruteaza OPERATORI DEPOZITE in Marea Britanie. Locatii: Warwickshire, Staffordshire Depozite: TNT Warehouse, OCADO Warehouse, Sainsbury’s Warehouse, Euro Car Parts Warehouse Oferta salariala: 6.50 - 9.50 GBP/h Contract de munca Cazare asigurata contracost de catre angajator: 60 GBP/saptamana Ore lucrate pe saptamana: 40h + ore suplimentare Costuri relocare/cazare: 120 GBP doua saptamani platite in avans +100GBP depozit + 180GBP taxa de administrare pentru gasirea cazarii inainte de venirea candidatilor = 400GBP Salariul va fi platit saptamanal. Transportul catre Marea Britanie - asigurat de catre candidati Transport de la cazare catre locul de munca - asigurat contra cost (6GBP/zi)

Cerinte

CERINTE: CV in limba romana Niv Engleza - A2 Responsabilitati: sortare colete încărcare remorci descărcare remorci descarcare bunuri în depozit despachetare bunuri stivuire bunuri eliminarea deșeurilor ambalare produse alimentare și alte produse stocare si sortare produse

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai