Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare posesoare de licenta GLA recruteaza muncitori necalificati pentru a lucra in fabrici in Anglia Pentru aceasta oferta nu se solicita limba engleza!! Se solicita comisionul optional inainte de plecare in valoare de 135 de lire! Salarizare: -in primele 3 luni, in perioada de training salariul este de 6.7 lire /ora-pentru candidatii cu varste cuprinse intre 18 si 25 de ani. -Pentru candidatii cu varste de peste 25 de ani in perioada de training salariul este de 7.2 lire/ora Dupa perioada trainingului de 3 luni salariul creste la 7.4 lire /ora pentru toate categoriile de varsta. Program de lucru: 8 ore/zi Cazare: se asigura cazare contra cost : 37.45 lire/saptamana + utilitati In momentul in care veti ajunge, este nevoie sa achitati garantia in valoare de 37.45 lire care o puteti recupera in momentul in care veti pleca de la cazare. Munca se desfasoara in fabrica. Activitatile zilnice principale: ambalat peste.

Cerinte

CERINTE: -Se accepta persoane care nu cunosc limba engleza -Eperienta este un avantaj insa nu este o conditie eliminatory. -Conditie fizica buna -Experienta in agricultura este un avantaj -Contract de munca pe perioada sezoniera si va dura pana in decembrie 2016.

30 pozitii disponibile 39 persoane au aplicat deja