Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Recrutam muncitori necalificati pentru a participa la instalarea si mentenanta panourilor solare. Proiecte in diverse tari din Europa: Germania, Anglia, Franta, Italia, Olanda. Beneficii: -contract pe o perioada de un an, cu posibilitate de prelungire -salarizarea intre 4-6.50 euro/ora NET, in functie de tara si de proiect -programul de lucru de 10-12 ore/zi, 5-6 zile/saptamana -cazarea este oferita GRATUIT de angajator si se face in apartamente sau case complet utilate – maxim doua persoane in camera -transportul de la cazare la locul de munca este oferit GRATUIT de angajator -se ofera asigurare de viata si de sanatate -la cerere, se ofera un avans de 100 de euro pentru relocare, care va fi retinut ulterior din salariu -salariul va fi platit lunar, in contul bancar al fiecarui angajat (fie din Romania, fie din tara respectiva).

Cerinte

-muncitori necalificati, fara experienta in domeniu -cunoasterea la nivel incepator a cel putin uneia dintre limbile straine: engleza, franceza, italiana, germana -fara limita de varsta -detinerea echipamentului de lucru(salopeta si pantofi speciali) -fiecare angajat va suporta cheltuielile de transport din Romania in tara in care va fi plasat

12 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai