Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Renta Cred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de muncitori necalificati in cadrul unor parcuri de distractii. Locatia locurilor de munca este Marea Britanie. Candidatii vor avea activitati precum: montare /demontare echipamente folosite in cadul parcului de distractii ,curatenie ,supraveghere. Programul de lucru : 10-12 ore /zi . 1/2 zile libere pe saptamana. Salariul se vireaza la fiecare sfarsit de saptamana lucrata si este de 220 lire /saptamana.Salariul lunar va fi intre 880 si 1100 de lire. Angajatorul asigura cazare si masa gratuit. Cazarea va fi asigurata in rulote conditionate -avand : apa curenta , electricitate , spatiu pentru dormit ,baie +spatiu destinat pentru prepararea hranei. Se incheie contract pe perioada de sezon si anume : Ianuarie /Februarie 2016-Noiembrie 2016 Cunoasterea limbii engleze nu este necesara ,insa constituie avantaj. Permis categoria B . Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv , sau pot depune Cv-ul la sediul societatii :Strada Pacii ,numarul 3,bloc S2,scara B,apartament 3 .Tulcea

Cerinte

-Permis de conducere categoria B -Cunostinetele limbii engleze nivel mediu -Varsta cuprinsa intre : 25 si 35 de ani! -Stare buna de sanatate /Fara antecedente penale

4 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai