Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Infomunca SRL recruteaza personal pentru mai multe depozite alimentare si non-alimentare din mai multe locatii din Anglia. Oferta include: - Salarizarea incepe de la £7.50/h si difera in functie de depozitul, precum si tura in care vor lucra. Toate depozitele ofera posibilitatea de a efectua overtime, ce poate fi de pana la £9.50/h - Program: 2 sau 3 schimburi- 8 ore pe zi, o zi libera pe saptamana - Cazare de tip "shared house" asigurata la £65/saptamana (toate facturile incluse in pret: apa, electricitate, gaz, internet). Se sta 2 persoane in camera. - Toti candidatii vor fi cazati in Wolverhampton sau Birmingham - Toate joburile sunt la distanta de 40 min de calatorit - Din Wolverhampton/Birmingham se ofera transport contra cost catre locul de munca contra sumei de £6 pe zi.

Cerinte

- Solicitam doar personal vorbitor de limba engleza la un nivel mediu - Femei,barbati, cupluri, 18-48 ani. - Depozitele care ne solicita personal nu cer experienta in domeniu deoarece se ofera training direct la locul de munca, training in care se vor furniza toate informatiile necesare -In momentul sosirii, la semnarea contractului cu agentia imobiliara se achita suma de £300(£130 = 2 saptamani in avans + £170 = admin fee-ul agentiei imobiliare)

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja