Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Depozite din Anglia solicita personal cu nivel de limba engleza minim conversational pentru receptie bunuri, incarcare/descarcare produse pe si de pe paleti, impachetare produse, mentinerea curateniei. Salarizarea se face saptamanal exceptand primul salariu care se incaseaza dupa 2 saptamani de lucru. Din momentul ajungerii in UK munca efectiv sa va incepe in maxim 5 zile. Cazarea este asigurata contra cost prn intermediul agentiilor imobiliare - 65 lire saptamanal. Prima plata va cuprinde 2 saptamani avans 130 lire +170 lire admin fee agentiei = 300 lire. Persoana desemnata va va astepta, va va conduce la cazare si ulterior la agentie. Transportul se poate organiza de catre noi contra cost. PLECARI LUNA OCTOMBRIE 2017.

Cerinte

Experienta nu este necesara deoarece se ofera training la locul de munca timp de 2 zile ore care va sunt platite. Nivel minim conversational de limba engleza. Varsta 18 - 55 ani. Atitudine pozitiva. Clientul nostru doreste sa va contacteze inaintea plecaii din tara, prin urmare este o cerinta.

15 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai