Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Scotia

Descrierea jobului - Scotia

S-a deschis sezonul 2017 pentru munca in depozite Scotia, zona Livingston. Posturi disponibile: manipulanti marfuri generale. Conditie de eligibilitate: limba engleza la un nivel mediu/de conversatie obisnuita. Plecari: foarte urgente. Salarizare: incepand de la 7.20 lire/ora si poate ajunge la 16 lire/ora, functie de orele lucrate zi/noapte si productivitatea in munca. Plata se face la fiecare final de saptamana, iar prima data dupa 2 saptamani de cand incepeti munca. Persoanele care au varsta sub 25 ani, conform legislatiei din UK, vor fi platite sub 7.20 lire/ora. Ore lucrate: 8 ore/zi, 5 zile/saptamana, se lucreaza in 3 schimburi. Minim ore/saptamana: 37.5. Maxim ore/saptamana: peste 40, ajungand si la 60 de ore in perioade foarte aglomerate (posibilitate de ore suplimentare, platite). Cazare: Da, se pune la dispozitie, contra cost. Chiria 60 lire/saptamana in care sunt incluse si toate utilitatile (gaz, curent, apa, gunoi, taxa de oras). Se achita la fiecare final de saptamana din salariu. Plata cazare la sosire: se va achita 280 lire, care inseamna chiria dvs. pe prima saptamana, depozitul - care este rambursabil la plecare si taxa de agentie imobiliara. Suma de 280 lire nu se achita inainte de plecare, va trebui sa o aveti la dvs la momentul in care vi se pune cazarea la dispozitie. Conditii la cazare: 2 persoane/camera (cuplurile stau impreuna), sunt mai multe case la cazare, intre 3-7 persoane/casa (functie de numarul de camere al fiecarei case), mobilate toate, grupuri sanitare, bucatarie utilata). Contract: legal de munca, perioada minim 3 luni, cu prelungire la 1 an, Nino si deschidere cont bancar in Scotia pentru salariu. Plecari: cat de repede puteti pleca, in fiecare saptamana, pana la ocuparea locurilor. Pe aceasta oferta se va achita un comision, insa numai la semnarea contractului de munca trimis de compania britanica, pe numele fiecarui candidat acceptat.

Cerinte

Limba engleza la un nivel mediu, de conversatie, obligatoriu. Varsta de la 20 ani pana la 55 ani. Barbati, femei, se accepta si cupluri (ambii vorbitori de engleza). Persoane foarte determinate, muncitoare, care sunt hotarate de a pleca si de a castiga un salariu pe masura muncii prestate. Nu se cere experienta, se va face induction/training 1-2 zile imediat dupa sosire, apoi se incepe munca. Sanatos/a, apt/a de munca medical si fara cazier judiciar. Persoane care pot pleca cat de rapid se poate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

40 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane