Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitori(barbati) cu varsta pana in 35 ani pentru lucru in Irlanda, la un parc de distractii.Vor desfasura urmatoarele activitati: munca necalificata constand in montare/demontare circ, curatenie, ingrijire animale.De asemenea, vor realiza activitati de publicitate. Se asigura contract pana in luna noiembrie 2014.Angajatorul ofera gratuit cazare si masa.Salariul va fi platit saptamanal, in cuantum de 250 euro. Programul de lucru variaza in functie de programul spectacolelor. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza si foto color corp intreg

Cerinte

Cerinte obligatorii: - cunostinte de limba engleza nivel conversational - disponibilitate pentru munca fizica si in regim de program prelungit - adaptabilitate la cerintele angajatorului si mediul de lucru multicultural - stare de sanatate foarte buna - disponibilitate de a se prezenta la post la data precizata de angajator - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja