Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

Loc de munca sigur, angajam muncitori in Cehia in urmatoarele orase:Adient, Kolbenschmidt, Lear, Magna(Slovacia) si Ideal.Va fi prezent un translator in Cehia pe parcursul muncii voastre acolo. Pentru mai multe detalii

Cerinte

varsta maxim 50 de ani LEAR (Cehia, Plzen) ( numai bărbați, minim 170m, vârstă maximă 50) 1. Cu ce se ocupă fabrica (ce aveți de făcut): montare/asamblare componente electrice mașină; ansamblare scaune mașină 1. CAZARE: : asigurată (gratuită), dar pentru fiecare zi nelucrată se plătesc 5,50 Euro, în cămine muncitorești, 4 persoane în cameră, baie și bucătărie la comun 2. MASA: o masă/ zi e asigurată în cadrul cantinei 3. TRANSPORT CAZARE-FABRICĂ: asigurat gratuit 4. SALARIU: între 528 și 700 net, în mână. Se acordă BONUSURI pentru orele suplimentare. Salariul se virează în cont bancar, pe care trebuie să îl deschideți în Cehia. AVANSUL în prima lună de angajare se dă astfel: 11E după primele trei schimburi. 18E după următoarele trei schimburi. 37E în următoarea zi de vineri. 5. PLATA SALARIULUI: Ultima zi a lunii calendaristice următoare. 6. TIMP DE LUCRU: se lucrează în două schimburi, 7:45 ore 7. CONTRACTUL: pe o perioadă de 6 luni, cu posibilitate de prelungire până la 1 an. Sunt incluse asigurări de sănătate și sociale. 8. CAZURI SPECIALE: dacă nu respectați condițiile de muncă (absențe nemotivate, consum de alcool sau substanțe interzise) veti suporta penalizările angajatorului 9. INFORMAȚII SUPLIMENTARE: Concediul se acordă după minim 60 de zile de la angajare și este de 25 de zile/an. 10. ORGANIZARE LA LOCUL DE MUNCĂ: este prezent în fiecare zi un coordonator de producție și un TRANSLATOR care rezolvă împreună cu angajații toate problemele apărute. Instructajul privind Securitatea și Sănătatea în Muncă va fi considerată ca zi de muncă, cu condiția să lucrați minim 3 zile.

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai