Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitori necalificati, posesori permis auto categoria B, pentru lucru in depozite din Olanda. Activitatile pe care le vor desfasura constau in : ambalare/etichetare legume, asezat cutiile in spatiile special amenajate, alte activitati specifice. Contractul se va incheia pentru o perioada minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire.Angajatorul asigura gratuit cazarea precum si transportul de la cazare la locul de munca si retur.Se va primi un salariu de 6 euro/ora net.Plata primului salariu va fi dupa doua saptamani de munca.Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza.Puteti obtine relatii suplimentare si telefonic.Plecari sigure si garantate!

Cerinte

- varsta minima pana in 45 ani - cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat - capacitate de a lucra rapid - adaptabilitate la specificul locului de munca - disponibilitate de lucru in regim de program flexibil - seriozitate - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

4 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja