Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un vechi client al nostru din sud-estul Frantei, recrutam 2 muncitori polivalenti: o persoana pentru amenajari interioare (rigips, gresie, faianta) si o persoana ce se va ocupa de realizarea fundatiilor, cofrajelor, lucrarilor de zidarie, tencuielilor etc. Cei doi candidati selectati se vor alatura echipei de muncitori calificati, aflati deja la acest client, unde vor face constructii noi si renovari (clienti particulari). Cerinte/Descriere Job Principalele responsabilitati: Amenajari interioare: montaj structura metalica, montaj placi de rigips, dublare coli cu izolatie, realizarea de tavane false, pereti, casetari, compartimentari pe structuri metalice cu 1 sau 2 pereti, izolatii traditionale cu vata de sticla, cu vata bazaltica. Tras banda si realizarea imbinarii dintre placa si perete sau tavan si perete intr-un mod profesionist, corectarea eventualelor denivelari, dat cu glet si zugraveli. Montaj gresie si faianta la cerere. Amenajari exterioare: realizarea de fundatii, cofraje, turnat beton si vibrat, decofrat, lucrari de zidarie, tencuieli etc. Beneficii Contract de lunga durata, la un client vechi, cu santiere multiple; Cazare asigurata Gratuit, pe toata durata misiunii; Salarizare bruta de 1700 euro/luna, cu posibilitate de marire in functie de performante; Transportul Romania Franta si retur, asigurat in limita a 130 euro/persoana/drum.

Cerinte

Persoane calificate cu experienta in constructii de peste 5 ani, in tara si strainatate (Franta sau Belgia); Sa fie apti pentru lucrul la inaltime pentru ca trebuie sa lucreze si pe schela sau scara cand e nevoie; Sa stie sa citeasca planuri, sa stie sa utilizeze sculele necesare, sa stie sa citeasca cotele; Sa fie in forma, sa fie activi, sa reactioneze rapid pe santier, sa ceara de lucru atunci cand isi termina sarcinile lor; Sa vorbeasca limba franceza la nivel conversational si cel putin o persoana sa detina permis de conducere categoria B, deoarece vor primi masina de serviciu; Sa lucreze curat;

2 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja