Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane tinere, dinamice, eficiente, cu diponibilitate de lucru adaptata exigentelor occidentale pentru a munci in fabrici din Nijmegen si imprejurimi.Nu este necesara o anumita calificare, vor desfasura in principal activitati de ambalare si procesare produse, activitati in care este importanta atentia si viteza de lucru. Durata contractului: se incheie initial un contract pentru trei luni, contract ce poate fi reinnoit de doua ori intr-un an. Modalitati de plata: salariu de baza lunar net in suma de 650 euro pentru durata normala de lucru(36 ore). Ceea ce se lucreaza intre orele 21,00-06,00 si in zile de sarbatoare legala olandeze se plateste suplimentar. Se asigura cazare, transport, asigurare si uniforma. Persoanele interesate vor putea sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Obligatoriu CV in limba engleza si foto corp intreg.Pentru detalii privind selectia si recrutarea ne puteti scrie pe e-mail sau ne puteti contacta la numarul de telefon afisat in dreptul companiei noastre.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane tinere, dinamice, obisnuite cu munca, adaptabile la exigentele angajatorilor (varsta de pana in 22 ani) - cunostinte de limba engleza nivel de baza -pasaport valabil - experienta in domeniu constuie avantaj. Vor fi contactate doar persoanele care intrunesc cerintele.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja