Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Angajatori privati prin firma autorizata ofera posibilitatea persoanelor serioase, cu varsta de 28 - 40 sa munceasca la o statie de Petrol / Cipru, unde va avea urmatoarele indatoriri : va prelua masina clientului, o va duce la spalatorie, o va innapoia clientului. Se ofera : cazare, un salariu de 800 E plus TIPS. Se poate realiza un venit lunar de cca 1000 E. Conditie : cunostinte de limba greaca sau engleza la nivel minim, seriozitate si permis de conducere cat B. Cu referire la jobul de tractorist in agricultura, candidatii au limita de varsta 40 ani, trebuie sa fie persoane familiarizate cu munca in agricultura, experienta in conducerea unui tractor de minim 3 ani. In acest strict caz, angajatorii ofera : cazare, produse din ferma in care se lucreaza, si un salariu de minim 800 E/luna. Soferii, sunt admisi in conditiile in care detin permise de cond cat B si C, experineta in a conduce un Lorry clasic. Locul de munca : firma de ambalaje. Salariul pentru primele 3 luni : 1100 E net.

Cerinte

NU se solicita cunostinte de limba greaca / engleza . Angajatorii doresc ca aplicantii sa fie persoane serioase, sa respecte locul de munca, colegii, fara antecedente penale, permis de conducere cat B - in cazul muncitor la Petrom Station, si cat B ai C in cazul soferilor, varsta de 28 - 40 , ID romanesc.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai